Opowiadania, Bajki, Komiks

Staś na tropie. Jak prawie zostałem piłkarzem – Ewa Winnicka, Staś Łazarewicz – Wyd. Burda

Staś na tropie. Jak prawie zostałem piłkarzem – Ewa Winnicka, Staś Łazarewicz

staś na tropie

https://dobrerecenzje.pl/stas-na-tropie-jak-prawie-zostalem-pilkarzem-ewa-winnicka-stas-lazarewicz-wyd-burda/

Staś Łazarewicz to wesoły dziesięciolatek, który zadaje masę pytań. Niezwykle ambitny, bo chce zostać piłkarzem, podobnie jak wszyscy koledzy w jego klasie. Nawet jego rówieśniczki – dziewczyny chciałyby zostać piłkarkami, ale wstydzą się powiedzieć.

Wiadomo dlaczego!

„Jeśli jesteś sławnym piłkarzem, to wszyscy na świecie Cię znają, jak Cristiano Ronaldo, Leo Messi, Hary Kane czy Robert Lewandowski.” (zdjęcia sławnych piłkarzy i ich opisy znajdują się w książce).

Cała klasa Stasia chce zostać piłkarzami, kolekcjonują nawet naklejki i karty ze zdjęciami zawodników, które później umieszczają w specjalnych albumach, albo się nimi wymieniać.

Tak więc czy Staś zostanie sławnym piłkarzem?

Czy też dobrym matematykiem?

Którą dziedzinę wybierze?

Musicie koniecznie przeczytać! Książka: Staś na tropie jest nie tylko zabawna, ale także momentami śmieszna. Jest także fascynująca, bo to właśnie w niej znajduje się wywiad Stasia ze sławnymi piłkarzami oraz trenerami, jak: Kazimierz Deyna czy Kazimierz Górski, a także prezes PZPN-u Zbigniew Boniek. Ponadto Staś postanowił napisać list do Łukasza Piszczka i teraz czeka czy piłkarz mu odpisze.

Czy tak się stanie?

Upewnicie się czytając. Staś na tropie pokazuje jak prawdziwa i szczera jest piłka nożna oraz że poprzez czytanie tej książki dzieci lepiej poznają świat i to nie tylko świat piłki nożnej.

To jeszcze nie koniec przygód pogodnego Stasia. Następna przygoda będzie o tym co się dzieje, gdy chłopca wybrali do roli anioła i pirata jednocześnie….

Szybko czytajcie, bo kolejne przygody Stasia czekają.

Bardzo polecam.

Strona wydawnictwa: https://www.slowne.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.