Akcja, Western, WojennyRecenzje filmówThriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Stretch (2014) Reż. Joe Carnahan

Stretch (2014) Reż. Joe Carnahan

stretch

Stretch (Patrick Wilson) jest taksówkarzem  luksusowym, tylko dla ważnych osobistości lub gwiazd. Dotąd w życiu niestety mu się nie układało. Dziewczyna zostawiła go dla innego, bogatszego, a w dodatku ściga go mafia której jest winny pieniądze. Szczęśliwie trafia na gwiazdę, która chce aby Stretch towarzyszył mu cały dzień. W zamian obiecuje mu wysoki napiwek, który rozwiąże wszystkie finansowe problemy mężczyzny.

Szczerze powiedziawszy, to w zwiastunie film wydawał się dużo lepszy niż później kiedy oglądałam całość. Zakończenie niestety jest do przewidzenia.

Cóż, ogląda się dobrze, bo można zobaczyć i momenty pościgów i trochę walki, a przy tym czasem nieźle się ubawić. Półtorej godziny to bardzo odpowiedni czas, dłużej bylibyśmy  już chyba znudzeni filmem.

Akcja toczy się raz szybciej a raz wolniej, ale ogólnie można ją ocenić na plus. Film w sam raz na wieczór kiedy potrzebujemy obejrzeć coś przy czym nie będziemy musieli za dużo myśleć, po prostu chcemy się odstresować np. przy lampce wina.

Dodatkowo zobaczymy w głównej roli znanego aktora, który  raczej należy do lubianych.

Komu polecam: brak rozgraniczenia na płeć, a co do wieku to chyba starsza młodzież i wzwyż.

Moja ocena: 7/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.