Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Suzanne Young – „Dzikie serca” – Wyd. Feeria Young

Suzanne Young – „Dzikie serca” – Wyd. Feeria Young

dzikie serca

Kiedy życie daje ci w kość i nie wiesz co ze sobą zrobić powoli zagłębiasz się w swoją wersję piekła na ziemi. Stwarzasz wokół siebie mur grubości jak największej żeby nikt inny nie wyczytał twoich uczuć. Jak to jest, kiedy twój świat, który budowałeś przez całe życie nagle staje w gruzach, a jedyne co ci pozostaje to mała namiastka poprzedniego życia.

Savvy właśnie żyje w idealnie wykreowanym przez siebie świcie, którym jest kłamstwo. Lecz to wszystko co może zaproponować ukochanemu  młodszemu bratu. Jedyny człowiek, który dalej trzyma ją przy życiu, rodzeństwo na pierwszym miejscu. Matka odeszła, ponieważ dowiedziała się, że jej jedyny syn jest chory, a ojciec natomiast zapija się co wieczór aby alkoholem wypełnić pustkę po stracie żony.

Jedyne ciepłe uczucia Savvy przelewa dla brata, który czasami jest nawet dla niej  niebezpieczny, lecz dziewczyna stara się jak może aby stworzyć mu chociaż najmniejszą namiastkę domu. Sama niestety zagłębia się w osobistym piekle przechodząc trudności  takie jak, groźba zabrania brata przez  ciotkę dziewczyny. Pewnego razu w szkole Savvy spotyka Camerona, który stara się grać chłopaka, który olewa wszystko i wszystkich.

W pewnym momencie poznają się bliżej  dziewczyna sama nie wie, kiedy jej serce otwiera się na Camerona. Serce nagle mięknie i nastolatka w końcu wie co to jest prawdziwe szczęście, lecz  to nie koniec kłopotów. Piekło nagle powraca w postaci ciotki i opieki społecznej.

Myślę że autorka książki jest nam wszystkim znana ze swoich wcześniejszych powieści, które wręcz urzekają i łapią za serce. Swoimi ckliwymi historiami autorka bardzo mnie poruszyła i stała się moją ulubioną pisarką. Książki takie jak ta o podobnej tematyce są tak jakby najbardziej czytane przez nas i cieszą się dużą popularnością. Każdy powinien ją przeczytać, ponieważ to piękna historia, w której powoli, aczkolwiek sukcesywnie rozwija się miłość.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.