Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Ten, którego pragnę – Kennedy Fox – Wyd. Muza

Ten, którego pragnę – Kennedy Fox

Ten którego pragnę

Ten, którego pragnę to romans z kategorii tych, które pobudzają kobiecą wyobraźnię i nie dają o sobie zapomnieć.

Emily to wzięta lekarka, która stara się podążać drogą, utorowaną przez swojego ojca. Lata katorżniczej nauki, praktyki lekarskie, które zajmują cały dzień, z czasem zahartowały dziewczynę do tego stopnia, że nie potrzebuje ona urlopu. Prawdziwe powołanie lekarskie, Emily stara się ratować życie ludzkie, przede wszystkim myśląc o pacjencie i jego przyszłości. Dla niej każde wyjście z sytuacji, nawet krytycznej wiąże się z niezwykłym bagażem emocjonalnym.

Chcąc jednocześnie odciąć się od piętna nieodrodnej córki geniusza, Emily znajduje zatrudnienie w znacznie oddalonym od wcześniejszego jej miejsca zamieszkania, szpitala. Tam w momencie, kiedy czerwone szpilki Emily przekraczają próg, dziewczyna staje w miejscu ze strachu. Pierwsze co widzi, to bardzo wysoka i smukła sylwetka mężczyzny. Przystojny brunet stoi naprzeciwko niej, także będąc w szoku.

Tych dwoje ludzi, wcześniej się już spotkało i to spotkanie było najbardziej namiętne i wciąż powracające w snach do jej uczestników. Nie sposób zapomnieć tak namiętnej nocy. Jednakże ta upojna noc miała dosyć ciekawe zakończenie. Przestraszona Emily uciekła z samego rana, zabierając jednocześnie wypożyczony smoking Evana, w zemście, aby mężczyzna zapamiętał ją raz na zawsze. Evan niestety zapamiętał, ale z jakim skutkiem. Ta mała kradzież okazała się wodą na młyn, która codziennie napędzała chęć odegrania się na podopiecznej w szpitalu.

Ten, którego pragnę to romans, który wciąga czytelnika wraz z przeczytaniem pierwszej strony. Zostajemy wrzuceni w wir namiętności, ale i jednocześnie uczuć zemsty i goryczy, z którymi główni bohaterzy starają sobie poradzić na przestrzeni fabuły. Autorka, a właściwie to dwie autorki, które kryją się pod jednym pseudonimem, co jakiś czas rzucają wielkie kłody Emily bądź Evanowi pod nogi, z którymi ci muszą sobie jakoś poradzić.

Ten, którego pragnę wprost nadaje się na chwile wypoczynku na świeżym powietrzu, to lekka i przyjemna lektura ze szpitalem w tle, z domieszką dreszczyku emocji.

https://dobrerecenzje.pl/ten-ktorego-pragne-kennedy-fox-wyd-muza/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.