Literatura obyczajowa

To, czego pragniesz – Katherine Center – Wyd. Muza

To, czego pragniesz – Katherine Center

To, czego pragniesz

Głównych bohaterów książki – To, czego pragniesz poznajemy już praktycznie od pierwszych stron. Tutaj akcja się dzieje, nie ciągnie wolno. Sam poznajemy, kiedy za zadanie ma zorganizować dla Maksa imprezę urodzinową. Wszystko się udaje, impreza dopina się na ostatni guzik, tylko…w trakcie Maks umiera na zator. Straszne!

Od tej pory Babette, żona Maksa zostaje wdową, Tina córka Maksa i Babette zostaje bez ojca, a jej syn Clay bez ukochanego dziadka. Żeby tego było mało Maks był dyrektorem szkoły. Tak więc i ta placówka zostaje bez najważniejszej osoby. Wszyscy czują strach co teraz będzie, jak dalej poradzą sobie bez osoby, która wkładała całe życie i całą energię w pracę i w bycie dobrym człowiekiem dla innych.

Niespodziewanie okazuje się, że nowy dyrektor został zatrudniony nadzwyczaj szybko i nie, nie będzie nim Babette. Zostaje nim nieznany nikomu Duncan Carpentner, prawie nikomu nieznany… Sam poznała go w poprzedniej pracy, gdzie razem zajmowali stanowiska nauczycielskie. Nie jest to dla dziewczyny dobra nowina, wręcz przeciwnie, wpada w panikę i ma zamiar uciec jak najdalej.

Co takiego wydarzyło się w przeszłości, że Sam tak bardzo boi się spotkania i pracy z Duncanem?

To, czego pragniesz to książka, którą czyta się lekko i przyjemnie. W weekend, w wakacje – tak, to historia, którą spokojnie możecie zabrać wszędzie ze sobą, otworzyć i po prostu czytać. Cieszmy się miło spędzonym czasem!

https://dobrerecenzje.pl/to-czego-pragniesz-katherine-center-wyd-muza/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.