Przewodniki, Literatura PodróżniczaRecenzje książek

„Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie” – Wyd. SQN

„Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie” – Wyd. SQN

twoja niezwykła podróż, 100 najpiekniejszych miejsc na świecie

Kolorowanka podróżnicza. Oprowadzi Cię po niezwykłych miejscach kontynentów na świcie. Pokaże, jak wygląda miejsce w którym dotychczas nie byłeś i które możesz pokolorować, jak tylko Ci się podoba.

100 miejsc wspomnianych wcześniej, to wszystko to, co jest piękne i podoba się wszystkim poczynając od Australii, a kończąc na Szwecji.  Miejsca ukazane w książce aż zapierają dech w piersi, kiedy się je ogląda na białych kartkach, a pomyślcie sobie co wydarzy się kiedy jeszcze to pokolorujemy. Jest to nie tylko wspaniały trening dla naszego umysłu, ale i także dla kreatywności i zręczności. Poza tym zmienia się  nasze spojrzenie na świat. Weźmy na przykład takiego człowieka, który widzi wszystko w czarnych i szarych barwach, patrzy na świat jak na coś co można widzieć codziennie i nawet nie wysila się, żeby widzieć w nim jakieś optymistyczne cechy.  Utrzymajmy, że ten człowiek dostaje w swoje ręce tą właśnie kolorowankę. Otwiera ją i z wytrzeszczonymi oczyma spogląda na to co znajduje się na kartkach. Po pokolorowaniu nie widzi już, jaki ten świat jest mały i czarny. Przeciwnie uznaje, że wszystko jest upiększone w jak najlepsze kolory i sam nagle staje się bardziej szczęśliwszy.

Dlatego bardzo dziękuję za książkę i zapraszam także Ciebie, Czytelniku do rozpoczęcia dnia razem z kolorami budzącymi do życia.

Ocena:10/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.