Literatura obyczajowa

Twoja tajemnica – Ilona Gołębiewska – Wyd. Muza

Twoja tajemnica – Ilona Gołębiewska

Twoja tajemnica

Ilona Gołębiewska to prawdziwa mistrzyni emocji, każda jej książka natychmiast staje się bestsellerem. Podobnie jak ta, najnowsza – Twoja tajemnica. Jeśli ją przeczytasz, nie zapomnisz tej historii na długo. Tajemnica, o której się dowiesz, będzie Cię prześladować aż do kolejnej książki, którą pani Ilona na pewno już pisze…

Główna bohaterka książki to Ewa Kuszewska, ma 34 lata i czuje się bardzo szczęśliwa, bowiem kocha i jest kochana przez Marka Nowickiego. Znają się od pięciu lat, parą byli przez cztery lata, a od roku są udanym narzeczeństwem. Marek był spełnieniem jej marzeń – przystojny, zadbany, wykształcony, czego można chcieć więcej? Oboje poznali się w firmie ALVANO, zajmującą się doradztwem i obsługą finansowo-prawną nowatorskich projektów. Marek był członkiem zarządu, a Ewa pracowała w dziale finansów.

Jednak pomimo tego życie Ewy nie zawsze przedostawało się tak kolorowo jakby ona sobie tego życzyła, jej ojciec zniszczył rodzinę – poniżał mamę, Ewę i jej młodszego brata Antosia. Dziś, gdy leży w szpitalu i walczy o życie, Ewa nie potrafi mu współczuć… Ale nie zawsze tak było. Gdy Ewa była mała, uczył ją jazdy na rowerze, wtedy jeszcze nie pił. Był jej tatulkiem, a ona jego Ewunią – najukochańszą córeczką. Ta sielanka nie trwała długo… Gdy Ewa miała siedem lat, ojciec stracił pracę w łódzkiej fabryce, nie mógł znaleźć kolejnej i wtedy zaczął się koszmar dla rodziny.

Ojciec pił coraz więcej, z rozpaczy, z bezsilności, dla zabicia czasu, którego miał w nadmiarze. W domu rodzinnym dochodziło coraz częściej do przemocy i awantur. Matkę uderzał za każdym razem, gdy wracał do domu, bił też Ewę i jej młodszego brata. Teraz, gdy zmarł dziewczyna wciąż nie potrafiła mu wybaczyć. Oprócz złych wspomnień, które codziennie dręczą Ewę dochodzą także sprawy dotyczące pogrzebu ojca oraz domu rodzinnego. Choć taka młoda, ma już taki duży bagaż doświadczeń. W jej rodzinnej miejscowości Zalesiu, a właściwie w jej domu rozegrała się tragedia, o której dziewczyna nie potrafi zapomnieć. Dopiero pewien niespodziewany telefon odmieni całe jej życie, sprawi, że Ewa zmieni się nie do poznania…

Musicie koniecznie przeczytać książkę Twoja tajemnica, to mocna, energetyczna, bardzo autentyczna opowieść o miłości, zdradzie i długo skrywanej tajemnicy, której konsekwencje wcześniej czy później trzeba ponieść, a każdy dług spłacić. Na pewno pani Ilona pisze następne historie, które już teraz chciałabym przeczytać, lecz trzeba uzbroić się w cierpliwość.

https://dobrerecenzje.pl/twoja-tajemnica-ilona-golebiewska-wyd-muza/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.