Romans, Erotyka, Literatura Kobieca

Ukochany pacjent – J. C. Green – Wyd. Muza

Ukochany pacjent – J. C. Green

Ukochany pacjent

Ukochany pacjent to kolejny romans z zabarwieniem mafijnym, niebezpieczeństwem i niezwykłą namiętnością, która ze strony na stronę staje się coraz bardziej gorąca.

Luiza na pozór spełniła się zawodowo i małżeńsko, postronny obserwator stwierdziłby nawet, że osiągnęła już wszystko, udana kariera, szczęśliwy związek małżeński, dom, brakuje tylko dzieci. Jako wzięta lekarka, Luiza cechuje się wytrwałością charakteru, nawet wtedy, gdy do głowy ma przystawiony pistolet, który w każdej chwili może pozbawiać ją tego, co stara się tak skrzętnie ratować innym.

Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, iż życie pani doktor nie jest wcale takie idealne. Być może dla osoby, która nie jest na co dzień w domu Luizy i nie widzi tego, co się tam dzieje, wszystko jest w porządku. Problem pojawia się wtedy, gdy mąż kobiety zostaje ciężko ranny podczas jednej z akcji, a ona nie może go uratować. Trwały uszczerbek na zdrowiu zmienia niegdyś wspaniałego męża w kogoś nieznajomego. Ciągłe awantury o byle co i niczym niewytłumaczone napady zazdrości sprawiają, że Luiza nie ma siły wracać do domu po pracy, dlatego też kobieta bierze nocki w szpitalu.

Właśnie takiej nocy pod ręce Luizy trafia ranny mężczyzna, a właściwie to ona trafia do niego. Pewnej nocy, pani doktor dostaje nagłe wezwanie do domu bliskiego kolegi. Tam w towarzystwie mężczyzn, biały niczym nieboszczyk leży ranny mężczyzna. Kiedy Luiza odchyla opatrunek nagle spostrzega, że rana nie wygląda na pierwszą lepszą, mocno krwawiąca wygląda na postrzałową. Ta jedna noc, jeden pacjent jest momentem przełomowym w życiu kobiety.

Ukochany pacjent to historia, która został oparta przede wszystkim na pożądaniu. Życie Luizy po tragicznym wypadku diametralnie się zmieniło, kobieta pracuje od rana do nocy, natomiast w domu nie znajduje pocieszenia w ramionach męża. Może właśnie dlatego ulega mężczyźnie, który prawi jej komplementy, traktuje jak największy skarb, lecz czy ta historia ma szczęśliwe zakończenie? Według mnie fabuła Ukochanego pacjenta została dość nierówno ujęta. Luiza na początku wydawała mi się silną kobietą, która pracuje, aby polepszyć nie tylko swoje życie, ale i także męża, jednak po spotkaniu rannego mężczyzny zamienia się w słabą i uległą kobietę. Takie schematy nie zawsze kończą szczęśliwie.

Dlatego stawcie czoła niebezpiecznej mafii i przeczytajcie Ukochanego pacjenta, czeka na Was.

https://dobrerecenzje.pl/ukochany-pacjent-j-c-green-wyd-muza/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.