Akcja, Western, WojennyRecenzje filmówThriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Uprowadzona 3 (2014) Reż. Olivier Megaton

Uprowadzona 3 (2014) Reż. Olivier Megaton

Były agent rządowy czuje się samotny. Jego była żona jest w nowym małżeństwie, gdzie raczej nie jest szczęśliwa. Córka dorosła, coraz mniej go potrzebuje, gdyż ma własne życie.

Mimo to jest doskonałym przyjacielem byłej żony. Pewnego dnia gdy wraca do domu w swoim łóżku zastaje żonę  z poderżniętym gardłem. Podejrzenia spadają nieszczęśliwie na niego, a on nie odpuszcza i próbuje, rozwikłać zagadkę, to jeszcze dowieść swej niewinności. Wszelkimi sposobami próbuje dowiedzieć się, kto mógł czyhać na życie jego żony, niestety, rozwiązanie zagadki nie jest wcale takie łatwe. Z jednej strony obecny mąż Lenore, bo przecież małżeństwo nie było szczęśliwe, z drugiej strony szemrane interesy z rosyjską mafią Stuarta ( obecnego męża). Ten agenta sprowadza na trop Rosjan, i namawia go, aby poszedł ich wszystkich zabić, bo rzekomo to na pewno oni zabili Lenore. Nasz agent kierowany impulsem oczywiście to robi. Niestety okazuje się, że może i jakiś trop to był, lecz niewłaściwy. Córka agenta – Kim – jest w niebezpieczeństwie, i tym razem to jej grozi śmierć.

Kto jest zabójcą dowiedzcie się sami.

Film ogląda się dobrze, jest szybki przebieg akcji, pościgi, walka, strzelaniny. To wszystko sprawia, że historia wciąga. A ponad to całkiem niepozorny morderca, który bardzo dobrze ukrywa swój motyw.

Moja ocena: 8/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.