Recenzje filmówThriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Vice: Korporacja zbrodni (2015) Reż. Brian A Miller

Vice: Korporacja zbrodni (2015) Reż. Brian A Miller

7695554.3

 

Organizacja Vice przetwarza ludzi w istoty do towarzystwa. Ci którzy zginęli zostają zabrani do laboratorium, tam wymazuje się im pamięć i od tej pory są jak roboty służące do najskrytszych marzeń klientów organizacji. Czy w systemie jest luka? Zapewne tak, bo młoda dziewczyna Kelly (Ambyr Childers) również miała zostać przerobiona na takiego rodzaju androida. Coś jednak poszło nie tak, Kelly udało się uciec i od tej pory trwają poszukiwania sterowane przez głównego prezesa organizacji Juliana (Bruce Willis).

Czy Kelly uda się uciec śmierci?

Film niestety nie jest najlepszy. Akcja toczy się wolno, a każdy widz który oglądnął w życiu choć kilka filmów jest w stanie odgadnąć zakończenie.

Willis zagrał raptem kilka momentów i można się zastanawiać czy w takim razie już nie produkuje się filmów typu „Szklana pułapka”.

Półtorej godziny to odpowiedni czas, gdyby było dłużej zapewne zanudzilibyśmy się na śmierć. Lecz pod koniec filmu pojawiają się pewne niedomówienia które sugerują jakoby miał powstać Vice 2. Czy to aby na pewno dobry pomysł? Z tego co mi wiadomo, to film nie ma specjalnych fanów, więc miałby być robiony na siłę?

Polecam film tylko pod jednym warunkiem: jeżeli nie macie pod ręką lepszej propozycji na wieczór.

Moja ocena: 6/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.