DramyKomedia, RomansRecenzje filmów

What’s Wrong With Secretary Kim?

What's Wrong With Secretary kim?

Czy kiedykolwiek oglądaliście dramy koreańskie? Ja już nie raz spotkałam się ze stwierdzeniem, że tam pewnie dużo krwi i same tragedie. Otóż nic bardziej mylnego!

What’s Wrong With Secretary Kim? to najlepszy dowód na to, że koreańskie dramy nie dość, że są zabawne to jeszcze wciągające. Odcinków mamy 16, każdy z nich trwa około godziny i kończy się w stylu „koniecznie chcę oglądać dalej, aby dowiedzieć się więcej”.

Mamy tu historię wiceprezesa Lee Young Joona, który jest obrzydliwie bogaty, ale przy tym sumienny i bardzo pracowity. Nikt nie może mu zarzucić, że fortunę odziedziczył tylko po rodzicach. On sam powiększa to bogactwo ciężko przy tym pracując.

Z kolei Kim Mi So, to jego oddana sekretarka która pracuje dla niego już dziewięć lat. Współpraca układała się dosyć trudno, tych dwoje docierało się w pracy między sobą, a teraz nagle Kim Mi So oświadcza, że planuje odejść.

Dlaczego? Co zamierza robić dalej? Takie właśnie myśli zaprzątają głowę wiceprezesa. Postanawia też zrobić wszystko, aby jego sekretarka nie odeszła. Co z tego wyjdzie?

Wspaniały serial, to adaptacja komiksu internetowego – Kimbiseoga Wae Geureolgga. Kiedy zaczniecie go oglądać, nie będziecie chcieli już żadnych innych, a kiedy skończycie, to będziecie szukali podobnych. Dla mnie to majstersztyk w koreańskich dramach!

https://dobrerecenzje.pl/whats-wrong-with-secretary-kim/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.