Recenzje książekRomans, Erotyka, Literatura Kobieca

Whitney G. – „Turbulencja”

Whitney G. – „Turbulencja”

turbulencja

Gillian to młoda kobieta, która nigdy w życiu nie miała łatwo. Już od najmłodszych lat ciężko jej było dorównać starszemu rodzeństwu, a później kiedy zdecydowała się na inne studia, niż by tego chcieli jej rodzice, w ogóle została uznana w rodzinie za czarną owcę. Matka, gdy do niej dzwoniła, cały czas opowiadała o jej rodzeństwie i o ich wielkich sukcesach, natomiast jeśli chodzi o Gill, cały czas czekała aż ta wróci do domu z płaczem i z prośbą o pomoc. Nie było tej dziewczynie łatwo, z jednej strony wyrodni rodzice, z drugiej strony chłopak, który jak się okazuje zdradza ją na prawo i lewo.

Jake, to bardzo doświadczony pilot. Nie jest jednak jak ci wszyscy piloci, starzy i niczym nie zwracający uwagi kobiety. Ten pilot to przystojny, młody mężczyzna, za którym ogląda się nie jedna kobieta, czy to stewardessa, czy pani doktor. Urodą powala na kolana, ale co kryje jego charakter? Co on sam kryje w sobie czego nie pokazuje na zewnątrz kobietom?

Gillian i Jake poznają się w niezbyt sprzyjających okolicznościach, z jednej strony w zabawnych, a z drugiej strony trochę niezręcznych. Ale co może wyjść z takiej mieszanki? Czy rzeczywiście tych dwoje łączył będzie tylko dobry seks i nic poza tym? Czy wierzycie w to, że ludzie się do siebie nie przywiązują, nie zakochują?

Jeśli jesteście miłośniczkami romansów, a do tego tak bardzo ognistych książek dla kobiet, to ta książka jest zdecydowanie dobrą propozycją dla Was. Akcja dzieje się już od pierwszych stron, nie ma zbędnych opisów i zbędnego oczekiwania – tutaj po prostu od razu wchodzimy w życie Jake’a i Gillian.

Jest to naprawdę dobra pozycja książkowa, z dużą dawką humoru, napięcia – warta polecenia i tak właśnie dziś chcę zrobić – polecić Wam „Turbulencję”.

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.