Komedia, RomansRecenzje filmów

Witamy na Hawajach (2015) Reż. Cameron Crowe

Witamy na Hawajach (2015) Reż. Cameron Crowe

pobrane

 

Brian Gilcrest (Bradley Cooper) zostaje przysłany na Hawaje gdzie ma dopilnować wysłania w kosmos satelity szpiegowskiego. Już od samego początku otaczają go kobiety, major Ng (Emma Stone) która jest przydzielona do opieki nad Brianem, oraz jego była dziewczyna Tracy (Rachel McAdams) która ma już swoją rodzinę, lecz gdzieś głęboko w sercu nadal odczuwa sentyment do Briana. Sprawy zaczynają się komplikować kiedy major Ng i Brian zbliżają się do siebie.

Jak potoczą się dalsze losy Glcresta?

Z którą z kobiet zdecyduje się być?

Film przyjemny na niedziele popołudnie. Można się przy nim zrelaksować i odstresować. Nie trzeba zbytnio dokładnie śledzić akcji żeby się domyślić jak wszystko może się skończyć. Godzina i czterdzieści pięć minut troszeczkę się dłużą, lecz nie aż tak aby Was totalnie zanudzić.

Jeżeli chodzi o problem czy można to nazwać komedią, to ja raczej podsunęłabym tutaj rodzaj romansu. Strasznie komediowych i śmiesznych momentów nie ma, ale dobrze ogląda się lekki romans dwojga ludzi. Na pewno dodatkowym plusem jest obsada aktorska, myślę, że gdyby tutaj byli aktorzy mniej znani to z filmu mogłaby być kompletna klapa. A tak mamy aktorów znanych i lubianych i to na pewno podwyższa ocenę filmu.

Moja ocena: 8/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.