Komedia, RomansRecenzje filmów

Wykolejona (2015) Reż. Judd Apatow

Wykolejona (2015) Reż. Judd Apatow

wykolejona

Amy (Amy Schumer) to dziennikarka, której kariera rozkwita. Znakomicie radzi sobie w sprawach zawodowych, lecz niestety nie można tego powiedzieć o sprawach rodzinnych i osobistych. Już od najmłodszych lat przeżyła rozstanie ojca z matką, a to za sprawą właśnie niewierności ojca. Amy stwierdziła, że także może skakać z kwiatka  na kwiatek i z nikim nie wiązać się na stałe. Pewnego razu idzie zrobić wywiad z doktorem Aaronem(Bill Hader), po tym spotkaniu zaczną się dziać bardzo dziwne rzeczy…

Film nie jest najgorszy. Szczerze powiedziawszy to uważam, że chyba zbyt surowo oceniony przez internautów. To fakt, że zakończenie można przewidzieć prawie na samym początku filmu, lecz mimo to ogląda się naprawdę  miło i przyjemnie. Gdybyśmy mieli się uprzedzać z tego powodu, że podejrzewamy zakończenie, to prawdopodobnie nie przeczytalibyśmy, ani nie obejrzelibyśmy żadnego kryminału, bo bylibyśmy źli, że odgadliśmy zakończenie.

Jest wiele zabawnych momentów przy których poprawicie sobie humor dużą dawką śmiechu. Będą także elementy zaskoczenia, z których powinniście być zadowoleni. Akcja toczy się miłym i odpowiednim tempem, choć trzeba przyznać, że niestety w niektórych momentach może nam się nieco dłużyć.

Cóż, niektórych pewnie odstraszy długość filmu, bo to aż dwie godziny. Jak na komedię, przyznaję, że to niecodzienny czas, lecz naprawdę powinniście go spędzić dobrze, dobrać odpowiednie towarzystwo i gwarantuję, że będziecie usatysfakcjonowani. Warto czasem oglądnąć coś innego niż dramat, czy film akcji.

Komu polecam: brak rozgraniczenia na płcie, lecz lepiej żeby film oglądały już trochę starsze osoby, z tego względu, że jest trochę momentów erotycznych.

Moja ocena: 8/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.