Akcja, Western, WojennyKomedia, RomansRecenzje filmów

Zbroja boga 2 (1991) Reż. Jackie Chan, Frankie Chan

Zbroja boga 2 (1991) Reż. Jackie Chan, Frankie Chan

zbroja boga 2

Jackie jako znany poszukiwacz przygód dostaje kolejne zadanie. Ma odnaleźć starą wojskową bazę w której rzekomo jest bardzo dużo złota. Do pomocy dostaje eksperta od pustyń, kobietę. Przez późniejsze zbiegi okoliczności pod jego opiekę trafiają jeszcze dwie kolejne kobiety. Takim oto sposobem nasz bohater wyrusza w nieznane aby wykonać misję z trzema kobietami, które nie potrafią się bronić. Jackie musi walczyć o swoje i ich życie.

Jak wszyscy wiemy Jackie Chan to ekspert od komedii. Jego znajomość Kung-fu znakomicie wpisuje się w jego role. Dzięki temu, że umie walczyć akcja w filmach toczy się o wiele szybciej. Jest wszystko czego chcieliby miłośnicy komedii, ale i filmów akcji. Zaręczam Wam, że nie raz będziecie rozbawieni do łez.

Tak wiem, film nie jest nowością, a Chan swoje lata już ma. Mimo to trzeba przyznać ogromne honory temu aktorowi za jego dorobek filmowy a także reżyserski. Jest chyba jednym z najbardziej znanych aktorów. Często można usłyszeć jak jest wymieniany obok Schwarzeneggera lub Stallone’a.

Jeżeli macie ochotę na dobrą zabawę, relaks i być może znudziły się Wam nowości, to ta propozycja jest właśnie dla Was. Film familijny, można oglądać całą rodziną i każdy znajdzie tutaj momenty które rozbawią go do łez.

Moja ocena: 9/10

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.