Poradniki, ZdrowiePrzygodowe, FantasyRecenzje książek

„Zeszyt łobuza i jego kumpli” – Wyd. Helion

„Zeszyt łobuza i jego kumpli” – Wyd. Helion

zeszyt łobuza i jego kumpli

Ile to już było podobnych książek – zeszytów, tylko, że przeznaczonych dla dziewczyn, ale czy ktoś pomyślał, że chłopców też warto zachęcić do zabawy z książkami? Przecież wokoło słyszymy, że chłopcy nie lubią książek, nie czytają i pod tym względem są gorsi od dziewczynek.

Ale czy ktoś pomyślał, żeby chłopców zachęcić najpierw zabawą z książką, a później wejść z nim w przygodę z czytaniem? Zacznijmy od zabawy! I właśnie dziś proponuję Wam zeszyt-książkę, która została stworzona specjalnie dla chłopców i z myślą o nich!

Zeszyt zawiera praktycznie same zabawy, jedne wymagają trochę więcej zaangażowania, inne zdecydowanie mniej, jedne są proste, inne zdecydowanie trudniejsze. W końcu od czego ma się przyjaciół i kolegów – ten zeszyt przeznaczony jest dla zgranej paczki kumpli, którzy zechcą się zabawić i zaangażować w zadania tutaj napisane.

Zadania te wykonywać można codziennie, lub raz na jakiś czas, ale gdy zeszyt tak bardzo Was wciągnie, że ciągle będziecie chcieli zobaczyć co jest dalej i dalej, wtedy oczywiście śmiało można zrobić kilka zadań od razu. Znajdziecie tutaj przykładowo takie zadania jak: pokolorowanie i zaprojektowanie stroju ulubionego klubu piłkarskiego, gra w statki, sprawdzian ze znajomości Gwiezdnych Wojen i wiele wiele innych, równie ciekawych i wymagających zaangażowania zabaw.

Zabawy zabawami, książki i zeszyty swoją drogą, a czym innym jest to, że ten zeszyt przede wszystkim angażuje całą grupę chłopców, którzy zdecydują się już go wypełniać. Przede wszystkim uczy odpowiedzialności, bo trzeba się spotkać i wspólnie przystąpić do zabawy i rozwiązywania zadań.

A zatem dużo wrażeń i niech jasna strona mocy będzie z Wami i z Waszym zeszytem łobuza!

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.