Akcja, Western, WojennyKomedia, RomansRecenzje filmówThriller, Sci-Fi, Kryminał, Katastroficzny, Horror, Dramat

Zleciłam Twoje Zabójstwo (2014) Reż. Dane Clark

Zleciłam Twoje Zabójstwo (2014) Reż. Dane Clark

zlecilam twoje zabojstwo

Harper ( Sara Canning) bardzo chce wyjść za mąż za swojego chłopaka. Są razem już dwa i pół roku, więc dziewczyna uznaje, że to najwyższy czas. Spotykają się w restauracji, przy romantycznej kolacji i winie po czym ona oświadcza się jemu. Chłopak mówi „nie” i zrywa z dziewczyną. Kiedy Harper wraca do domu jest wściekła. Upija się i znajduje w internecie ogłoszenie płatnego mordercy. Bez zastanowienia pisze do niego krótką wiadomość, w której zleca zabójstwo byłego, w zamian proponuje swój pierścionek zaręczynowy, który z resztą sama sobie kupiła. Jednak kiedy dziewczyna trzeźwieje orientuje się co zrobiła. Rozpoczyna się walka z czasem, bo trzeba Wam wiedzieć, że rusza ją sumienie i o wszystkim biegnie powiedzieć chłopakowi.

Film lekki, miły i przyjemny.. Ogląda się znakomicie. Bardzo dobrym pomysłem było w dramat wpleść fragmenty, które widza rozbawią do łez. Na pewno oglądając nie będziecie się  nudzić. W każdym momencie się coś dzieje, więc trzeba uważać, aby przypadkiem czegoś nie przegapić. Jak się później okazuje, ona jest pełna poczucia winy, że zleciła jego zabójstwo,a on, no cóż, również ma poczucie winy, bo zdradził swoją ukochaną.

Czas trwania filmu to tylko siedemdziesiąt cztery minuty. Dodatkowy plus, bo nie zajmie Wam całego wieczoru, lecz szybko i konkretnie się zrelaksujecie.

Zapewniam, że do samego końca będziecie w niewiedzy co się stanie, bo kiedy wydaje się, że wszystko już jest w porządku, niebezpieczeństwo zażegnane, to nagle kłopoty się dopiero zaczynają.

Minusem o którym chcę wspomnieć jest zakończenie filmu. Nie wiadomo co stanie się dalej z bohaterami. Widz zostaje w niewiedzy.

I oczywiście recenzja tego filmu jest tylko u nas, trzeba powiedzieć, że FilmWeb w swojej ogromnej bazie go nie posiada.

Moja ocena: 8,5/10

 

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.