Literatura obyczajowa

Zmysły – Ilona Gołębiewska – Wyd. Muza

Zmysły – Ilona Gołębiewska

Zmysły

Ilona Gołębiewska – prawdziwa mistrzyni pióra, każda jej powieść to prawdziwy bestseller. Wymienię tutaj tylko kilka, tych które przeczytałam: Powrót do starego domu, Teatr pod Białym Latawcem, Pragnienia czy Podaruj mi jutro. A dziś najnowsza powieść tej autorki – Zmysły.

Główną bohaterką książki jest dwudziestopięcioletnia Eliza. Wychowywała się jako jedynaczka w bogatym domu, jej rodzice mieli firmę zajmującą się produkcją opakowań z plastiku. Dobrze szło, do momentu kiedy nadszedł kryzys i firma zbankrutowała. Rodzice wyjechali do Niemiec, Eliza została sama…

Wtedy do dziewczyny uśmiechnęło się nagle szczęście. Po studiach licencjackich na kierunku finanse i rachunkowość, poszła na staż do firmy konsultingowej. Tam poznała właściciela firmy – Roberta Wysockiego, który momentalnie się w niej zakochał, a po pół roku znajomości zamieszkali razem. Dziewczyna otrzymała wysokie stanowisko w firmie, co jednocześnie było przepustką do lepszego życia.

Eliza była także solistką w zespole rockowym Movie Band, który był dla niej odskocznią, i wytchnieniem po pracy. Dziewczyna nagle poznała Natana, który łączył jej pasje, bo grał w zespole Husaria.

Czy zrodzi się między nimi uczucie?

Wszak Natan strasznie drażnił Elizę, a jednak przeciwności się przyciągają…

Kto stanie na ich drodze?

Przeczytajcie tę historię, to lekka i przyjemna lektura, na ciepłe, wakacyjne dni. W Zmysłach znajdziecie nie tylko rodzące się uczucie, lecz także nutkę namiętności oraz intrygi, rodzinny dramat i mroczne tajemnice z przeszłości…. Do tego rockowa muzyka, szybkie motocykle i wiatr we włosach. To wszystko bardzo czytelnika wciąga i sprawia, że książka staje się bardzo ciekawa, wręcz uzależniająca.

Pomysł na napisanie tej powieści autorka miała w głowie już od dwóch lat. Ważne zespoły rockowe i przeżyte koncerty – to jej młodość. Postanowiła to opisać w powieści, uwzględniając także pasjonatów szybkich motocykli. Przeżyte wspomnienia utwierdziły autorkę w przekonaniu, że historia będzie fantastyczna, wręcz bestsellerowa. I nie pomyliła się!

Drodzy Czytelnicy, przeczytajcie Zmysły – uczucia pełne pożądania, niebezpieczne związki…

Gratulacje Pani Ilono – wspaniała książka!

https://dobrerecenzje.pl/zmysly-ilona-golebiewska-wyd-muza/

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.