Poradniki, Zdrowie

Znaleźć faceta i nie zwariować – Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska – Wyd. Rebis

Znaleźć faceta i nie zwariować – Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska

Znaleźć faceta i nie zwariować

Katarzyna Miller to najsłynniejsza polska psycholożka. Znają ją wszyscy i uwielbiają za dowcip, pogodę ducha, odwagę oraz szczerość aż do bólu. W swojej najnowszej książce wraz z Suzan Giżyńską prowadzi dialog, podpowiadając czytelniczkom jak Znaleźć faceta i nie zwariować.

Dla kogo jest ta książka? ”Jeśli szukasz faceta, przy którym nie zaznasz cierpienia, a wasz zawiązek będzie się rozwijał”, to ta książka jest dla ciebie. Poradnik przygotuje na wspaniałą podróż i daje wskazówki, jak szukać faceta, aby osiągnąć szczęście. Pani Katarzyna podsunie pomysł, co kobieta powinna usłyszeć od mamy, babci, cioci, które mają doświadczenie i powinny się podzielić tą wiedzą.

Czasy bardzo się zmieniły… Kobiety później decydują się na związek, a gdy nie są szczęśliwe, nie męczą się, lecz po prostu odchodzą. Mają coraz większe wymagania w stosunku do mężczyzn, są dobrze wykształcone, niezależne finansowo, roszczeniowe, nie tak jak dawniej…. Znaleźć faceta i nie zwariować to książka dla kobiet w każdym wieku począwszy od 20, a skończywszy na 70 latach.

Teraz kobiety nie muszą bać się ograniczeń wiekowych dotyczących miłości. Kiedy facet jest sam, jest bardziej nieporadny niż kobieta. Taki osobnik gorzej jada, ubiera się, nie zajmuje sobą, a kobieta musi mieć kogoś do karmienia. Chce piękniej urządzić dom, kupić kwiaty, przygotować smaczny posiłek, dzielić się z innymi tym, co ma. Płeć piękna jest bardziej zadaniowa. W dalszych rozdziałach książki autorki opisują typy facetów np. książę z bajki, niekoniecznie ma kasę, ale ma maniery, uduchowiony bez grosza, to wieczny chłopiec, czyli zawsze młody duchem, człowiek las, ci ludzie są starsi, mają siwe, dłuższe włosy i ubrani są w wygodne ciuchy, synek mamusi, maminsynki, książątka, uzależniony od używek, seksu, kobiet, pieniędzy, hazardu, jedzenia, komputera czy pracy.

Drogie Panie, jeśli szukacie dobrego faceta, ta książka jest dla was! Jak znaleźć mężczyznę, który spełni wasze oczekiwania? Jak przenieść marzenia w sferę realną? Znaleźć faceta i nie zwariować właśnie to Wam podpowie. Koniecznie przeczytajcie. Polecam ją wszystkim kobietom, które nadal poszukują drugiej połówki.

https://dobrerecenzje.pl/znalezc-faceta-i-nie-zwariowac-katarzyna-miller-suzan-gizynska-wyd-rebis/

Strona wydawnictwa: https://www.rebis.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.