ezoteryka, senniki, horoskopy

Żyj zgodnie z fazami Księżyca – Kirsty Gallagher – Wyd. Muza

Żyj zgodnie z fazami Księżyca – Kirsty Gallagher

księżyca

Czy zwróciliście uwagę, że np. jak jest pełnia Księżyca, to nie możecie zasnąć?

Zamiast rozmyślać i ulegać emocjom, można przyjrzeć się Księżycowi i jego mądrości, aby pojąć znaczenie swoich uczuć i wykorzystać jego cykle do przywrócenia kontroli nad własnym życiem. https://dobrerecenzje.pl/?p=7250

Kirsty Gallagher to autorka i księżycowa mentorka książki – Żyj zgodnie z fazami księżyca, podzieli się z Wami refleksją i wskaże kilka sposobów na magiczną energię Księżyca. Objaśni jak z korzyścią dla siebie pracować z każdą fazą Księżyca, jak zastosować wpływ znaku zodiaku i mądrość, którą Księżyc pragnie się z Wami podzielić.

Nie jest to wcale książka astronomiczna ani też naukowa. Lecz jest to książka o Księżycu i jego magii oraz o tym jak ją zastosować w swoim życiu.

Autorka na wstępie podaje bardzo dużo informacji o astrologii, aby czytelnik mógł zrozumieć podstawy astrologii księżycowej. Pisarka chce, tak jak kiedyś nasi przodkowie wierzyli w moc Księżyca, także i my byśmy powrócili do tych wierzeń, np. dawniej rolnicy opierali się na mocy Księżyca i trwa to do dzisiejszego dnia. Księżyc bowiem uczy nas jednej z najważniejszych prawd życiowych – jest czas na bycie i czas na działanie. W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo zabiegani, zawsze na pełnych obrotach, stale dyspozycyjni i niezmiernie zmęczeni. Jeśli więc nie zrównoważymy swego aktywnego działania odpoczynkiem, czeka nas wypalenie, załamanie i brak poczucia szczęścia. Przestaniemy się uśmiechać i będziemy chodzić posępni.

Życie w zgodzie z Księżycem będzie Twoją życiową zmianą. Dzięki niemu zyskasz czas i przestrzeń, aby pomyśleć jak się czujesz i jak żyjesz. W każdej fazie Księżyca masz wybór, co zrobić, jak zareagować lub postąpić, jak również w którym kierunku pójść. Księżyc ma energię żeńską, co nie znaczy, że ta książka jest wyłącznie dla kobiet. Są dwie główne fazy, w których większość ludzi pracuje nad własnym życiem – to nów i pełnia Księżyca:

-nów to czas odnowy, porządków, zaczynania od nowa

-pełnia to czas dopełnienia, oświecenia i odpuszczania

Poznaj więc nowe techniki, praktyki i narzędzia pozwalające wykorzystać mądrość Księżyca w swoim życiu. Zanurz się w tej książce i pozwól, aby to Księżyc był Twoim przewodnikiem.

Książka bardzo wartościowa.

Polecam

Strona wydawnictwa: https://muza.com.pl/

Zobacz także

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.